- Home
- Colofon
- Fiona de Lange
- Twitter bierliefhebber
- Bier & eten
- Valentijnsdag bij Brouwerij De Molen met wijn, huh?
Onlangs schreef ik over Valentijnsdag en het nog maar beperkt inspelen van brouwerijen op deze liefdesdag. Nu dacht ik heel blij de wel bekende Brouwerij De Molen gevonden te hebben die toch inspeelt op Valentijnsdag. En wat schetst mijn verbazing: op het menu… Entrecote met pepersaus of Kabeljauwhaasje in witte wijn/botersaus.
Daar begrijp ik dus niet zo heel veel van. Als ik op het idee kom om bij het restaurant van Brouwerij De Molen te eten dan staat er op het valentijnsmenu toch iets met bier? Koken met bier is al echt hot. Deze rij ik dit keer dus ook voorbij.
Lees ook:Kom maar door met ‘Champagnebier’
Lees ook:Verslag Beerpassieweekend Antwerpen
Lees ook:Heineken komt met valentijnscadeau
Lees ook:Wieckse Witte: op naar de lente…
Lees ook:23 en 24-09-’11: Bierfestival De Molen
Heb jij Bier.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!
Als je kijkt op het menu zelf lijkt het met bier te zijn gemaakt:
Kabeljauwfilet, gepocheerd in Bier…. kreeftenbouillon, met witte wijn/botersaus
http://www.brouwerijdemolen.nl/index.php/nl/restaurant-en-streekproducten/het-menu.html
Zou het dan toch.. ?
Bij dit gerecht staat het er inderdaad bij…. alleen in het valentijnsmenu niet… toch zonde.
Was gisteren ook even bij de Molen gaan eten (+drinken) en in het Valentijnsmenu zitten inderdaad producten die met bier worden bereid.
Kijk dat is dan toch goede PR! Heb je ze direct verteld dat het nog beter zou zijn als ze dit bij het menu zouden vermelden?
. Toch een gemiste kans nu zo, lijkt me! Enne was het lekker??
Het was heerlijk, de in molenbier gestoofde lamschenkel was echt super lekker. Vooral met de nieuwe Vast & Zeker stout erbij
Maar het kan wel wat beter op de site idd. Maar dat mag je ze zelf vertellen.