- Home
- Colofon
- Fiona de Lange
- Twitter bierliefhebber
- Bier & gezondheid
- SABMiller speelt in op vrouw en alcohol!
Brouwconcern SABMiller, bekend van bijvoorbeeld Grolsch, is de vrouw beter gaan informeren over alcohol en bier. Dit als onderdeel van de campagne ‘open the facts’. Ook om mythes uit de wereld te helpen en de biermarkt voor vrouwen meer open te gooien. Of liever gezegd te zorgen dat er keuzes worden gemaakt op basis van de juiste informatie. Via de website www.talkingalcohol.com, waarvoor SABMiller een Award heeft gewonnen, wordt veel informatie verstrekt.
En wat is dit geweldig aangezien ik geloof dat in gezondheid voor bier een mooie toekomst is weggelegd. Temeer omdat er zo’n verkeerd beeld is bij vrouwen over alcohol. Daarom gaat de site in op serieuze zaken als alcohol en kanker maar ook over de wijze waarop een vrouw een veilige nacht uit kan gaan. Verder wordt heel kort en krachtig veel informatie gegeven over de effecten van alcohol op het vrouwenlichaam, het dieet en effecten op de huid. Ook geeft het tips voor moeders/ouders hoe zij tegenover hun kinderen om moet gaan met alcohol.
Ik ben echt verheugd over deze site. Dit zouden we ook in Nederland moeten doen! Grolsch? Hier en daar is versnipperd wel wat informatie te vinden. Meestal onderzoek uit het buitenland. Het zou goed zijn als alle feiten op een rij komen te staan. Veel vrouwen en ook mannen overigens zijn vaak slecht op de hoogte van de positieve aspecten van bier en alcohol.
Uiteraard is het niet nodig te wachten op een Nederlandse site als je Engels begrijpt! www.talkingalcohol.com
Bron: SABMiller
Lees ook:Grolsch komt met Nederlandse alcoholsite
Lees ook:Druk op de ketel bij Grolsch
Lees ook:Nieuwe campagne Hertog Jan vrouwelijk?
Lees ook:Reorganisatieplannen productieafdeling Grolsch bekend
Lees ook:STAP zet bierbranche voor gek!
Heb jij Bier.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!