In overleg met de curator brengt Christoffel Bierbrouwerij nog één laatste bier op de markt gebrouwen op de locatie in Roermond. Het bier met de toepasselijke naam Genadeschot lijkt op het jubileumbier XXV dat in 2011 werd gebrouwen ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan. ”Het is een ondergistende tripelbok met 10 procent alcohol”, aldus Joyce.
Het zal alleen op keykegs van 30 liter worden afgevuld en is spoedig leverbaar. Joyce van den Elshout: ”Ondanks het Genadeschot zijn we niet uit het veld te slaan. Er zijn immers maar twee bieren: lekker en niet lekker. Wordt vervolgd! Voor nu bedank ik iedereen voor de samenwerking mede namens het hele Christoffelteam, bestaande uit: de stagiairs van de Herman Broerenschool Roermond, school voor speciaal onderwijs Frans en Rob, de jobcoaches van onze Wajongeren, De medewerkers Hugo, Jean, Danny, Rob, Dick, Bart, Margriet, Steven & Joyce. En natuurlijk hoef ik niet uit te leggen dat als Genadeschot op is het ook echt op is.”
Lees ook:Brouwerij Christoffel failliet
Lees ook:In gesprek met… Joyce van Christoffelbier!
Lees ook:Sterrenteam laat bier dit jaar schitteren
Lees ook:AB InBev eist naamswijziging Londens schoolbier
Lees ook:Winnaar prijsvraag Delirium Tremens
Echt zo jammer van deze brouwerij. Hopelijk kunnen ze snel op een een of andere manier doorstarten en doorgaan met het brouwen van deze prachtige bieren.
Dat zal niet meer in de huidige brouwerij zijn….
Ik hoop dat ze 200 hecto maken
. Succes !!!!!
Een goeie naam, wie heeft die bedacht?
Dan wordt het zeker ook geen echte christoofel meer.
Volgens mij is die naam bedacht door ene Dick Beumer…
Het Genadeschot is een mooi bier , jammer dat het de laatste is .
ik heb hier nog een fles 2liter christoffel bier staan uit september 1990 25 jaar oud ongeopend de vraag is zou het nog iets waard zijn alvast bedankt